Aktivita nielen pre deti – kreatívny workshop


Deti majú úžasnú DSCN1476predstavivosť. Dokážu vytvoriť celý svet z plastelíny a zabávať sa hodiny stavaním lietadiel, vlakov a áut len z kociek lega. Pablo Picasso raz povedal: „Každé dieťa je umelcom. Problémom je zostať tým umelcom aj keď vyrastie.“

Picasso vedel, že kreativita sa musí pestovať, lebo začína blednúť ako starneme. Tak ako každá zručnosť, aj vyrábať krásne veci, potrebuje prax. Takže buďme uvedomelý, ponaťahujme si svoje tvorivé svaly a buďme viac kreatívny.

Ako? Tak napríklad maľovaním.

Maľovanie na keramiku nie len pre tých, čo vedia maľovať…len pre tých talentovaných. ​Dáva možnosť všetkým bez rozdielu veku tvoriť. A výsledok? Ten je vždy výnimočný…a nehovorím len o dobrom pocite. Použitím jednoduchých techník vytvoríte aj vy umelecké dielo​.

Objednajte si kreatívny workshop – maľovanie na keramiku.

Prinesieme k Vám všetko, čo k tomu budete potrebovať. Vy sa ani nestihnete zamazať a umelecký kúsok bude na svete. ​Teraz je čas vypnúť, použiť fantáziu a relaxovať. Super aktivita na teambuilding, firemnú akciu alebo party pre deti.

A na záver ešte jedna múdra vetička, ktorú použil Vincent Van Gogh: „Ak počuješ vo vnútri ten hlas, ktorý ti hovorí, že nedokážeš maľovať, tak použi farby, tie ho umlčia!“